Skip to content

19.mars Kl. 08:10

Ny dag nye muligheter, og i dag er det muligheter for sol og fint vær. Foreløpig overskyet oppholdsvær med en lett bris og 2,5 varmegrader. Ser ut til å bli en riktig så fin dag i dag. Ønsker alle en fin torsdag!

SKISENTERET:  Åpent hver helg (lør-søn) i mars fra kl.10-16. Vi har også åpent i varmestova fra kl.17-20 HVER FREDAG FREM TIL PÅSKE! Vi håper flere vil benytte seg av tilbudet om å bestille mat på veg til hytta. Bestill her! Her kan du også bestille i vanlig åpningstid hvis du vil slippe å stå i kø.

TURFORHOLD : Snømengde Farstøl: Rundt 65 cm. Ujevn snømengde i høyden. 

KJØREFORHOLD: Bare og våte veier i lavere strøk, samt vinterføre med snø og isdekke i høyden. Husk å legge inn i Brøyte-app hvis du er/skal på hytta! Kjør forsiktig!!

Matavfall på hytta!

Hægebostad og Åseral Renovasjonsselskap innfører nå matavfall i Hytterenovasjonen. Kurv og poser kan hentes ved…

Les mer

Hva skjer i vinter?

Det er mange aktiviteter og arrangement på Ljosland iløpet av vinteren! Oversikten finner du her!…

Les mer

Julebord på skisenteret!

Vi inviterer til Julebord for hyttefolk og fastboende den 29.november kl.19. Nå har dette rett…

Les mer

Følg og lik oss gjerne. Klikk på symbolene øverst til venstre i toppmenyen for å komme til Facebook eller Instagram 🙂

Back To Top